INVEST LT-2

INVEST LT-2

UAB „Baltijos polistirenas“ rinkai pasiūlys naujus produktus

UAB “Baltijos polistirenas” baigė įgyvendinti atitvarinių plokščių gamybos cecho įrengimo projektą ir rinkai netrukus pasiūlys naujus produktus  – metalu dengtas savilaikes atitvarų plokštes (statybų rinkoje dar žinomas kaip „sendvičiai“), izoliacines poliuretano plokštes su folijos, popieriaus padengimu (vienpusiu ar dvipusiu) ar be jo, skardos gaminius.  

Savilaikes dvisienes plokštes sudaro du metalo lakštai, tarp kurių yra talpinamas izoliacinis užpildas. Jis gali būti iš mineralinės vatos, poliuretano (PUR), poliizocianurato (PIR)  arba polistireninio putplasčio. Daugiasluoksnės metalu dengtos izoliacinės plokštės tinkamos fasadams, stogams, vidaus patalpų pertvaroms ir luboms įrengti. „Baltijos polistirenas“ planuoja gaminti įvairių užpildų ir įvairių tipų plokštes – standartines, su paslėptu tvirtinimu, su termospyna, 3 ir 5 briaunų stogo plokštes.

Naujosios savilaikės dvisienės plokštės – tai gamykloje paruoštas statybinis pastato elementas, gaminamas pagal vieningąjį ES standartą EN 14509. Jos tinkamos pramoniniams ir komercinės paskirties pastatams, logistikos centrams, sporto arenoms, sandėliams, jėgainėms ir kitiems statiniams, kurie privalo užtikrinti spartų statybos tempą, didelį konstrukcijos atsparumą išorės veiksniams ir auštą energetinį efektyvumą, statyti.

Bendrovėje „Baltijos polistirenas“ ypatingas dėmesys skiriamas produkcijos kokybės kontrolei, stengiamasi, kad naujos daugiasluoksnės plokštės, kaip ir kita įmonės produkcija, patenkintų visus klientų lūkesčius produkto pasirinkimo, statybos ir eksploatavimo metu. Šiuo metu jau pradėta bandomųjų gaminių gamyba, ruošiamasi plokštes sertifikuoti, galutinai derinami įrengimai. Jau nuo liepos mėnesio bus pilnai pasiruošta gamybai ir klientų užsakymų vykdymui.

Gera žinia esamiems ir būsimiems klientams yra ta, kad Lietuvoje atsiranda vietinis gamintojas, galintis pasiūlyti labai platų produkcijos pasirinkimą, galintis dirbti lanksčiai, pateikti gaminius per trumpiausią terminą. O bene svarbiausia – gamintojas pasirengęs glaudžiai bendradarbiauti su klientais visuose etapuose, pradedant poreikio analize, tikslingu gaminių pasirinkimu, baigiant sėkmingu objekto pridavimu naudoti ir ilgamečio jo funkcionavimo užtikrinimu.

Atkreiptinas dėmesys ir į tai, kad „Baltijos polistireno“ gamybos cecho projektas įgyvendinamas Utenoje, o ne viename iš didžiųjų šalies miestų, kur vietos bei užsienio kompanijų investicijų pritraukiama nemažai. Taip tikimasi prisidėti prie tolygesnio Lietuvos regionų vystymosi, užtikrinant gyventojų užimtumą ne tik tiesiogiai gamybos ceche, bet ir kuriant darbo vietas kitose įmonėse, kurių paslaugų prireiks aptarnaujant gamintojus.

Bendrovės „Baltijos polistirenas“ atitvarinių plokščių surinkimo cecho įrengimo projektas iš dalies finansuojamas ES ekonomikos veiksmų programos Europos regioninės plėtros fondo lėšomis pagal priemonę „Invest LT-2“ (projekto Nr.VP2-2.1-ŪM-06-K-02-001).

Bendra numatyta tinkamų finansuoti išlaidų vertė – 8 005 096,00 Lt arba 2 318 436,05 eurų.

Skirta finansavimui suma – iki 4 000 000,00 Lt arba 1 158 480,07 eurų.

Skirta įmonės lėšų – daugiau kaip 12 367 000,00 Lt arba 3 581 731,00 eurų.

Asmuo ryšiams: Nerijus Miliukas

Telefono numeris: 8 37 551518, 8 656 60696

Fakso numeris: 8 37 551015

El. Pašto adresas: nerijus.miliukas@balpol.lt

Projekto įgyvendinimo pradžia – 2014.02.17

Projekto įgyvendinimo pabaiga – 2015.06.30

back to top