„UAB „BALTIJOS POLISTIRENAS“ KONKURENCINGUMO DIDINIMAS UŽSIENIO RINKOSE“

„UAB „BALTIJOS POLISTIRENAS“ KONKURENCINGUMO DIDINIMAS UŽSIENIO RINKOSE“

UAB „Baltijos polistirenas“ 2015 m. praplėtė veiklos sritį ir Utenoje atidarė naują atitvarinių daugiasluoksnių („sandwich“) plokščių gamybos cechą, kuriame įdiegtos naujausios technologijos ir įrengimai, kokybės laboratorija bei surinkta patyrusių specialistų komanda. Šiame ceche gaminamos įvairių dydžių atitvarinės plokštės su skirtingais užpildais. Daugiasluoksnės „sandwich“ plokštės yra plačiai naudojamos kaip sienų ir stogų elementai įvairiuose statybų sektoriuose, statant pramoninius pastatus, logistikos centrus, sandėlius ir pan. Garliavoje esančiuose gamybiniuose cechuose gaminamas polistireninis putplastis bei polistireninės pakuotės.

Įmonė turi tvirtas pozicijas Lietuvos rinkoje, tačiau tolimesnis vystymasis, konkurencingumo augimas sietinas ir su įmonės eksporto augimu, todėl nuspręsta aktyviai dalyvauti tikslinėse tarptautinėse parodose. Projektas apima dalyvavimą užsienio parodose „BUDPRAGRES“ (Baltarusija), „FINNBUILD“ (Suomija), „KIEV BUILD“ (Ukraina), „BUSTAS 1“ (Latvija), „BYGG REIS DEG“ (Norvegija) ir „NORDBYGG“ (Švedija). Neabejotina, kad ši parama ir projekto įgyvendinimas padeda garsinti įmonės vardą, didinti produkcijos žinomumą, užmegzti naujus ryšius su užsienio prekybos partneriais ir užsakovais ir plėtoti eksporto pardavimus. 

Projekto metu gauti nauji kontaktai po parodų leis aktyviai dirbti pardavimų komandai su naujais potencialiais užsakovais ir tikėtis naujų užsakymų tikslinėse užsienio rinkose. Po projekto ir toliau numatoma aktyviai dalyvauti tikslinėse tarptautinėse parodose siekiant didinti ne tik eksporto pajamas, bet ir eksporto dalį pardavimų struktūroje.  Projekto įgyvendinimas sudarys sąlygas nuolatiniam įmonės veiklos rezultatų gerinimui, veiklos apimčių augimui, produktyvumo didėjimui ir sukuriamos pridėtinės vertės augimui.

Projekto pavadinimas – „UAB „BALTIJOS POLISTIRENAS“ KONKURENCINGUMO DIDINIMAS UŽSIENIO RINKOSE“

Projekto kodas – Nr. 03.2.1-LVPA-K-801-02-0374
Finansavimo fondas – Europos regioninės plėtros fondas
Bendra projekto vertė – 48.800,00 Eur
Skirta finansavimui suma – iki 19.886,26 Eur
Skirta įmonės lėšų – ne mažiau 28.913,74 Eur

Asmuo ryšiams: Laima Braukylienė
Telefono numeris: 8 37 551423
Fakso numeris: 8 37 551015
El. pašto adresas:  laima.s@balpol.lt 

Projekto įgyvendinimo pradžia – 2016-09-06
Projekto įgyvendinimo pabaiga – 2018-04-13

back to top